APIE MUS

Esame bendrovė, šiais metais (2005) švenčianti savo 3-ų metukų gimtadienį. Atrodo, tik ankstyvos kūdikystės amžius, tačiau per šį laikotarpį nuveiktais darbais jau galime pasigirti.

Suformuotas jaunas, aukštos kvalifikacijos kolektyvas, įsteigti stiprūs teritoriniai skyriai Vilniuje bei Kaune (šiuo metu steigiamas skyrius Klaipėdoje), pasirašytos ilgalaikės bendradarbiavimo sutartys su Lietuvos verslo lyderiais. Per pastaruosius metus įgytas ne tik mūsų partnerių pasitikėjimas, įgyvendinti svarbūs projektai, užtikrintas stabilus darbo apimčių augimas, bet ir galutinai suformuota ilgalaikė verslo vystymo vizija.

Pajėgdami pilnai pritaikyti šiuolaikines technologijas bei verslo valdymo modulius (kuriuos, beje, siūlome ir mūsų įmonės klientams), sugebame dirbti operatyviai, kūrybiškai ir lanksčiai. Įgyvendinus mūsų kliento projektą, su juo ir toliau palaikome glaudžius santykius, konsultuojame ir padedame.

Mūsų strateginis partneris – Lietuvos turto vertinimo lyderė UAB „Lituka“ ir Ko. Dirbdami kartu, galime stipriai išplėsti teikiamų paslaugų spektrą, o teritorinių skyrių tinklas visuose Lietuvos administraciniuose centruose leidžia operatyviai reaguoti į vietos klientų pageidavimus, skubiai suteikti būtiniausias paslaugas arba konsultacijas.

Pagarbiai,

Eduardas Jegelavičius
UAB „Tiretas“ direktorius
Tiretas Kaune
Tiretas Vilniuje

Pasirinkite miestą


© 2005 UAB Tiretas. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: azaWeb